Růženín a znamení zvěrokruhu

Kdo nejvíce ocení růženín? Na tuto otázkuneexistuje exaktní odpověď, neboťje natolik výrazný, že se může zalíbit doslova každému. My bychom vám rádi pouze naznačili, že je růženín častokrát spojován s některými znameními zvěrokruhu.

Váhy – znamení vah je typické svou touhou po dokonalosti ve smyslu fyzické krásy a harmonie, tedy např. co se týče dokonalých tvarů křivek a proporcí a také barev. Váhy nemůžete růženínem vůbec urazit, budou jej pravděpodobně považovat za něco velmi působivého a laskavého.

Patříte mezi ně i vy?

Býk – o tomto zvířetníkovém znamení je známo, že vyzdvihuje požitkářství, a dovede si užívat hmotné reality. Barva růženínu je velmi zemitá a znamení Býka je mezi ostatními mnohdy nejlépe „uzemněné“. Býci mohou růženín považovat za symbol stability a materiální jistoty.
Blíženci – mysl Blíženců je pro mnohé z nás záhadou, údajně posuzují vše kolem sebe z více úhlů pohledu a potřebují neustálé životní stimuly, jinak se začnou nudit. Růženínem je můžete zklidnit a navést je k nějaké činnosti, která je smysluplná, a naplní je osobním štěstím.