Šetřete planetu díky speciálnímu jednorázovému nádobí

Plasty jsou všude kolem nás, většino to ani nevnímáme, ale jejich rapidně spotřeba narůstá do vysokých čísel, se kterými jsou nespokojeni nejen klimatologové. Pojďme si každý z nás sáhnout do svědomí a zamyslet se nad tím, kdy naposledy jste si vychutnávali oblíbenou kávu nebo jiný nápoj z plastového kelímku? Nebo kdy jste jedli z plastového talíře s příborem, který následně letěl do koše, v lepším případě do tříděného odpadu?

171_stazeny-soubor

Třeba při takové venkovní narozeninové oslavě nebo jiné podobné akci bývá po skončení hromada použitých talířků, kelímků, příborů, brček a dalšího nádobí z plastu. Co takhle to vzít za tak trochu jiný konec a příště to vymyslet lépe? Pro všechny, kteří myslí na naši planetu je tu chytré a praktické řešení – unikátní jedlé nádobí.
Stačí jen sníst nebo nechat rozložit
A jak s takovým nádobím po použití naložit? Jednoduše? Buďto si ho můžete dopřát jako další chod, a to doslova. Je totiž plně poživatelné, vyrobené ze 100 % přírodních surovin. Ovšem takový další chod může být na různých oslavách docela problém. Ani tak nemusíte mít ale obavy o životní prostředí. Jedlé nádobí z otrub se totiž plně rozloží přibližně po jednom měsíci. Ať už si tedy na jedlých talířích, kelímcích, miskách nebo příboru pochutnáte či nikoliv, uděláte velký krok k tomu, abyste naší planetě ulevili od plastů a dalšího nebezpečného odpadu.

117-3_post36d

Široký výběr nádobí, které využijete při různých akcích
Vyberte si z širokého sortimentu jedlého nádobí, které využijete při různých akcích ať už venku nebo uvnitř. Zkrátka všude tam, kde není místo pro klasické nádobí, ať už z obav, že by se mohlo rozbít nebo z důvodů následného přenášení a mytí.
Při narozeninových oslavách, grilování a během venkovním posezení se vám rozhodně budou hodit praktické jedlé talíře, jedlé lžičky nebo nápojové kelímky.