Co pořídit svému auto na léto?

Baví vás péče o automobil a jste milovník různých vychytávek? Necháváte se rádi inspirovat a obdivujete různé novinky v oblasti tuningu? Pak pro vás máme několik tipů, které by rozhodně neměly scházet vašemu příteli na čtyřech kolech.

Autodoplňky

  • Autokoberce. Zkuste vyladit interiér a obléci jej do nového kabátu. Kouzlo je v detailech. Proto bude nejvhodnější začít s koberci, které můžete barevně vyšperkovat podle barev exteriéru. Nic nepůsobí více důmyslně než tyto maličkosti, které rozhodně nepřehlédne žádný pasažér.
  • Autopotahy s motivy jsou také stále v kurzu. Otázkou je, zda jste spíše minimalista, který si libuje v jednoduchosti a bude pro něj tedy výzva už jenom zahalit sedačky do jiné barvy, než je ta původní, anebo jste experimentátor a zkusíte se na letní vyjížďky trochu odvázat – potom je ideální sáhnout po některém vzorovaném autopotahu, nebo si vyhrát s barvami a jejich odstíny.
  • K létu bezesporu patří teplé a slunečné dny. Ne vždy je však při cestě slunce naším přítelem, někdy jej raději trochu ztlumíme, aby nás nebo naše spolucestující na cestě nic nerušilo. V takovém případě nezapomeňme na protisluneční clony, které mají kromě praktického využití i přesah do estetických doplňků vozidla – podle toho, jaký typ si vybereme.
  •